Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Разград, Център
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 648 €, 3 223.21 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:28 на 6 април, 2026 год.
Обявата е посетена 234 пъти.
Площ:
54 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продава се двустаен среден апартамент на ул. Васил Левски. Имота се състои от просторен хол, кухня с трапезария, спалня, баня с тоалетна и една тераса. На подовете е поставен паркет и теракот. Сменена е дограмата на целия имот. Отопление ТЕЦ! Източно изложение!

Многофамилна жилищна сграда на четири етажа! 3 от 4 етаж! Поддържан вход с контролиран достъп.

Кв. 'Възраждане'. На метри от градския парк.

Топъл, светъл апартамент с отлична локация!

Обади се СЕГА и цитирай този код 678416.
Особености
Тухла
За контакт:
0877399783
Агенция:
АДРЕС
0893039065
АДРЕС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
address_razgrad.imot.bg
Адрес:
област Разград, гр. Разград, бул.Априлско Въстание' 2Е
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Разград, Център
Обява: 1b177548212826992

89 000 €
174 068.87 лв.
История на цената
(1 648 €, 3 223.21 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Разград, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност